Choď na obsah Choď na menu
 


Zlozvyk: Skladanie ponožký

1. 2. 2011

 

 

Ách jaj :) Dnes si povieme niečo o zlozvyku: skladanie ponožký. Dáme si nejaké rady a tipy ako sa tochto zlozvyku zbaviť. Stáva sa nám že nám je teplo a tak si dáme dolu ppnožky že? No mne sa to stáva často a aj kamarátke. Povedzme si o tom niečo:

Tento zlozvyk nie je bezpečný. Teda hlavne pre dievčatá. Ponožky MUSÍME nosiť či sa nám to nepáči alebo hej. Je to veľmi nezdravé! Ak chodíš po dlážke alebo dokonca sedíš,nohy ti omŕzajú. A práve cez nohy sa stráca najviac tepla. Teda cez leto môžeš behať bez nich ale keď je zima, treba si povedať NIE! Môžeš totiž prechladnúť na podbruško alebo vaječníky a silné nachladnutie ti zaručí, že v živote nebudeš mať deti! A tiež by si mohla mať zlú starobu,pretože ak beháš bez ponožiek, môžeš dostať reumu (neviem či sa to volá presne tak :D) a to ti na starobu zaručí, bolesti chrbta a podobné veci. Vidíš čo dokážu len malé ponožky?

Ako sa od tochto odnaučiť?

1. Rada

No ak tvoji rodičia nie su v tomto ohľade na teba prísny, popros ich o to. Uvidíš že nahnevaná mamina a vykrikujúci ocino, sú niekedy najúčinnejším liekom a odvykačkou :D.

2. Rada

Nos príjemné alebo mäkkučké ponožky. Sú hrubšie a jemne chlpaté. Tým pádom sú teplučké. Mne to veľmi pomáha. Sú totiž veľmi príjemné a mäkké, a tak nemám nutkanie dať si ich dolu.

3. Rada

Kedykoľvek si strhneš ponožky, buchni si po ruke. Musíš si zapamätať že sa to nesmie.

Hlavne potrebuješ pevnú vôlu :) dúfam žesom aspoň trošku pomohla :)

Zdroj: devil-olca.tk By Niki

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

....

(EwuSh, 2. 2. 2011 12:11)

Ja mám väčšinou chlpaté alebo thermo ponožky furt ich nosím veď to je príjemné :)))