Choď na obsah Choď na menu
 


Čo robiť ak: Sa do teba zaľúbi tvoj kamarát

11. 2. 2011

 

Dnes s vami chcem baby prebrať túto tému. Určite sa nám to už stalo že? A často to býva aj problém. Tak teda čo robiť v takomto prípade? Nebojte, ja vám pomôžem :)

Ty chceš byť kamarátka ale on chce byť niečo viac čo? Je to veľmi zložitá situácia ale nejako sa dáme do toho!

Hlavne nerob paniku! Nemaj strach! Ľudia sú taký že sa zaľúbia a hneď sa aj odľúbia. Možno aj tvoj kamarát nájde niekoho iného, v ktorom nevidí len priateľa.

Snaž sa to ignorovať. On to možno ani nedá veľmi najavo, takže môžete ďalej pokračovať. Ale čo ak to dá najavo? V tom prípade mu pripomeň aký je skvelý kamarát, a že ho nechceš stratiť. Pretože ak by ste sa rozišli, už by nebol ten tvoj naj kamarát. Proste mu ukáž že by ti to ublížilo. Určite to pochopí a poobzerá sa po niekom inom.

Len sa zabávajte a choďte do kina a tak. Robte tie veci čo ste robili aj pred tým. Neskôr si určite všimne že v ňom vidíš len priateľa a vzdá to.

Hlavne nech ťa to nevytočí! Mohla by si povedať niečo hrozné! A pamätaj, že je lepšie porozprávať sa o tom otvorene ako mu povedať niečo na rovinu!

Čo nikdy nehovor:

1. Vidím v tebe len brata!

Tak toto je obrovská rana do srdca. Každého by to ranilo. Veď je to taká bolestivá veta. Mohla by mu veľmi ublížiť!

2. Prosím ťa, kto by ťa chcel?!

Tak toto si úplne vyškrtni! Znížila by si mu tým sebavedomie na bod mrazu! Pomyslel by si že je príšerne škaredý a nikdy ho nikto nebude ľúbiť.

3. Nájdi si iný terč nie mňa!

Týmto by si mu jasne dala najavo, že ti lezie na nervy a že je vlezlí. Nehovor to, ak nechceš zničiť vaše krásne priateľstvo!

Dúfam že som pomohla :)

Zdroj: www.devil-olca.tk By Niki

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

..........

(ViKá, 11. 2. 2011 15:28)

to sa mi už stalo...