Choď na obsah Choď na menu
 


Obrázok

Internetový portál JSYK zvolil Disney star za najhorší vzor. Vieme aj prečo.....

Kadžá celebka má nejakú svoju "moc" nad fanúšikmi. Tý si ju zamilujú tak, že si ju zaberú za vzor. Ale poslednú dobu Miley nie je naj vzor. Teda nie je vôbec super vzor. Ako sladká Hannah Montana, bola neškodná ale teraz by som to tak nenazvala. No a práve toto stretlo Miley. Nedávno oslávila 18 a začala sa chovať dvakrát hrozne ako predtým. A tak si tento rok získala prvé miesto o najhoršiu celebritu.

Hlasovalo 99 tisíc návštevníkov a 58% z nich volilo Miley. Prečo? Pre jej najnovšie kostýmy,tanečné kreácie,alkohol,lezbické scény a hlavne drogy!

A teraz si predstavte že keď droguje Hannah Montana tak droguje pólka sveta!

Jeden návštevník napísal: "Veď fajčenie cez bongo je legálne, ale to že je niečo legálne neznamená že to je aj zdravé. A už vôbec nie ak má moc na polovicou sveta! Alkohol a drogy sú tiež legálne ale nie sú zdravé! Miley sa nechová správne!"

A ďalšia návštevníčka: Smiley to naozaj prehnala! Dávaš deťom veľmi zlý príklad! Veď si krásna,múdra a telntovaná tak prečo to robíš? Dúfam že sa neskôr všetko vráti do starých kolají."

Miley porazila Lindsay Lohan a aj Demi Lovato.

Ja som to v podstate čakala, veď aj keď bola normálna už aj vtedy bola zlý vzor a teraz je jasné že to musela vyhrať.

Zdroj: www.devil-olca.tk  By Niki

Informácia prišla z brava!

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

si sprosta

(tanula, 5. 4. 2012 17:06)

Nechapem ja som ju ako mala mala rada ale taraz....neviem co si mam o nej mysliet je to jednoducho krava a preco to nikdo nevie.

Štetka XXL

(EwuSh, 3. 2. 2011 10:28)